Odběrová místa a laboratoře Kariéra GDPR
Prevence je nedílnou součástí péče o zdraví. I když se člověk cítí dobře, sportuje, zdravě jí, dostatečně odpočívá, neměl by zapomínat na preventivní opatření, která mohou odhalit závažná onemocnění ve stadiu, kdy jsou ještě léčitelná. Jedním z takových opatření je pravidelný screening, který upozorní na počínající odchylky od fyziologických hodnot zdravého člověka.

Laboratoře AeskuLab nabízí širokou škálu vyšetření, o která je možné zažádat v režimu samoplátce, mezi nejžádanější vyšetření patří:

- diagnostika celiakie (zjištění lepkové intolerance) - tTG, HLA DQ2, HLA DQ8
- detekce kardiovaskulárního onemocnění, metabolického syndromu - celkový cholesterol, HDL cholesterol, LDL cholesterol, triacylglyceroly, glukóza, homocystein
- vyšetření štítné žlázy - TSH, fT4, a-TPO, a-TG
- stanovení krevní skupiny - AB0, Rh faktor
- zjištění hodnoty „hormonu mládí“ – vitaminu D
- diagnostika přenosných nemocí - HIV, syfilis, žloutenka A, B, C
- záchyt okultního krvácení
- probíhající neuroinfekce - lymeská borelióza, klíšťová encefalitida
- screening drog

Obecnou nabídku vyšetření doplňuje speciální nabídka pro ženy. Ženy plánující rodinu si mohou nechat udělat test plodnosti (vyšetření AMH), dále je možné stanovit hormonální profil, průkaz těhotenství, test na trombofilní mutace při užívání hormonální antikoncepce (vyšetření faktoru V-Leiden, faktoru II-protrombin), či posoudit riziko osteoporózy detekcí ß-crosslaps a osteokalcinu. Muži si nejčastěji nechávají posoudit riziko onemocnění prostaty stanovením hodnoty prostatického antigenu, který je ukazatelem nádorového bujení prostaty – vyšetření PSA a jeho volné formy fPSA.

Na odběr krve je možné přijít na kterékoliv z 94 odběrových míst AeskuLab, výsledek biochemického vyšetření je žadateli oznámen následující den po odběru. Pacientům jsou k dispozici bezplatné telefonní linky (800 737 307) pro zodpovězení dotazů ohledně přípravy na vyšetření, nabídky škály vyšetření, sdělení ceny požadovaného vyšetření, doporučení nejbližšího odběrového místa atd. Kromě krve je možné vyšetřit i jiný biologický materiál (moč, stolici), popřípadě provést kultivační vyšetření z výtěru. Laboratoře AeskuLab mají k dispozici špičkové přístrojové vybavení a kvalifikované lékaře, kteří výsledky laboratorních vyšetření vyhodnocují.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým AeskuLab

Leták   

Proč AESKULAB?

  • Kvalita, kvalifikace, zkušenost a spolehlivost.
  • Široké spektrum vyšetření.
  • Hustá síť odběrných míst po celé republice.
  • Desítky svozových tras.
  • Moderní diagnostické metody, přístroje a technologie.
  • Rychlá diagnostika onemocnění.
  • Odborné konzultace pro celou republiku.
  • Bezplatný odvoz a likvidace infekčního odpadu.
  • Automatizovaná příprava a diagnostika vzorků.